Fontos tudnivalók

A főzőestekről:

• A főzőesteket 8 fős csoportokban tartjuk.
  • Hétköznap egy főzőest alkalmanként körülbelül 3 óra hosszú, 18 órakor kezdődik és 21 óráig tart.
  • Gyermek programjaink hétvégéken, és a nyári tanítási szünetben hétköznap is 10 órakor kezdődnek és 13 órakor fejeződnek be.
  • Egyes szombati napra és vasárnapra meghirdetett programjaink 4 óra időtartamot vesznek igénybe, melyek 10 órakor kezdődnek és 14 óráig tartanak.
  • Az órákat mindig pontosan kezdjük, ezért kérjük, hogy a kezdés előtt néhány perccel érkezz meg főzőiskolánkba.
  • A főzőestek során párokban készítitek el a meghirdetett fogásokat, menüket.
  • Az elkészített ételek receptjeit a főzőestek végén kinyomtatva megkapjátok, így ezután otthon is el tudjátok készíteni a család és barátaitok részére.
  • A főzőestekre nem kell hoznotok semmit, csak a jókedveteket, minden egyébről mi gondoskodunk.
  • Az árak tartalmaznak: minden alapanyagot és eszközt, frissítőt, recepteket, kötényt és szükség estén az elvitelhez műanyag edényt.
  • A főzéshez mindig friss alapanyagokat használunk, ezért a tervezett menüsorban történhetnek változások.
  • Az elkészített menüsort a főzőest végén, családias hangulatban, gyertyafény és egy pohár ital mellett elfogyasztjuk, illetve aki szeretné, haza is viheti.
  • Csoportos igény esetén természetesen egyéb időpontban is szervezhető főzőest Kriszti Főzőiskolájában (csapatépítés, születésnap, baráti összejövetel, családi rendezvény stb).

Jelentkezésről:

Jelentkezni itt a weboldalon az egyes főzőesteknél van lehetőséged. A főzőesten való részvételed az összeg befizetésével válik érvényessé.

Fizetési lehetőségekről:

A fizetési mód kiválasztása előtt kérjük vedd figyelembe, hogy a részvételi díjat a jelentkezést követően legkésőbb 72 órán belül szükséges befizetned.

Módosítás, lemondási feltételekről:

• Ha kiderül, hogy nem tudsz eljönni a főzőestre, a részvétel tetszőlegesen átruházható másra, vagy átjelentkezhetsz egy másik alkalomra, de minden esetben jelezd részünk e-mailen vagy telefonon.
  • A főzőesten való részvétel legkésőbb 72 órával a kezdete előtt még ingyenesen módosítható.
  • 72 órán belül nem tudunk módosítást elfogadni. A befizetett előleget, részvételi díjat nem áll módunkban visszatéríteni.
  • A program lemondására a főzőest kezdete előtt 72 órán belül nincs lehetőség.

Egyéb tudnivalók:

Kurzusok esetleges elmaradásáról mindenkit időben, legkésőbb 24 órával a kurzus előtt tájékoztatunk, és a teljes befizetett összeget visszatérítjük.

A programváltozás (menüsor változtatás) jogát fenntartjuk.

További kérdések merültek fel Benned? Írj az info@krisztifozoiskolaja.hu e-mail címre vagy kedd-péntek 13 órától 17 óráig hívj a +36-1-426-70-31 telefonszámon. Segítek Neked!

«   2017    »
«   December   »
H K Sz Cs P Sz V
45630 perces vacsorák7Készüljünk együtt a karácsonyra! 8RANDIKONYHA910
11Főszerepben: a savanyú káposzta!121314151617
1123 Budapest, Greguss u. 11.
info@krisztifozoiskolaja.hu
+36-1-426-70-31